$480,000 Sold Sep 23, 2025
614 Apricot Dr, Richmond, KY 40475
- 5 Beds
- 3 Baths
- 3,420 Sq Ft
- Built 2004
Last Sold Summary
- 12% Below List Price
- $140/SF
- 12 Days On Market
Current Estimated Value $495,963
Last Listing Agent Angela Prewitt RE/MAX Elite Realty
614 Apricot Dr, Richmond, KY 40475