$39,500
- Land
- 3.57 Acres
- $11,064 per Acre
06A Otis Baughman Sr Rd, Wagener, SC 29164
06A Otis Baughman Sr Rd, Wagener, SC 29164$39,500
06A Otis Baughman Sr Rd, Wagener, SC 29164
06A Otis Baughman Sr Rd, Wagener, SC 29164$31,500
00 Long Branch Rd, Wagener, SC 29164
00 Long Branch Rd, Wagener, SC 29164$280,000
TBD Millers Pond Rd, Wagener, SC 29164
TBD Millers Pond Rd, Wagener, SC 29164$280,000
00 Millers Pond Rd, Wagener, SC 29164
00 Millers Pond Rd, Wagener, SC 29164$249,999
151 Thornridge Rd, Wagener, SC 29164
Angelia Dodson Better Homes and Gardens Real Est Medley
$99,000
Lot 39 Edisto Lake Rd, Wagener, SC 29164
Lot 39 Edisto Lake Rd, Wagener, SC 29164$99,900
00 Jeffcoat Rd, Wagener, SC 29164
00 Jeffcoat Rd, Wagener, SC 29164$99,900
TBD Jeffcoat Rd, Wagener, SC 29164
TBD Jeffcoat Rd, Wagener, SC 29164$133,000
0 Browns Pond Rd Unit 623148, Wagener, SC 29164
0 Browns Pond Rd Unit 623148, Wagener, SC 29164$684,000
196 Brodie Hall Rd, Wagener, SC 29164
Nicole Martinez Fabulous Aiken Homes, Llc
$525,000
606 Shadow Lane Rd, Wagener, SC 29164
Ken Branham Better Homes and Gardens Real Est Medley
$99,000
Lot 1 Old Ninety Six Indian Trail, Wagener, SC 29164
Lot 1 Old Ninety Six Indian Trail, Wagener, SC 29164$350,000
Lot 9 Shadow Lane Rd, Wagener, SC 29164
Lot 9 Shadow Lane Rd, Wagener, SC 29164$160,000
Lot 3 Bluffwood Rd, Wagener, SC 29164
Lot 3 Bluffwood Rd, Wagener, SC 29164$165,000
(Lot 10) Shadow Lane Camp Rawls Rd, Wagener, SC 29164
(Lot 10) Shadow Lane Camp Rawls Rd, Wagener, SC 29164$599,000
813 Edisto Lake Rd, Wagener, SC 29164