$200,000
- Land
- 1.38 Acres
- $144,928 per Acre
3612 U S Highway 64, Apex, NC 27523
3612 U S Highway 64, Apex, NC 27523$200,000
3612 U S Highway 64, Apex, NC 27523
3612 U S Highway 64, Apex, NC 27523$240,000
6509 English Oaks Dr, Raleigh, NC 27615
Kelsey Kearney Howard Hanna Allen Tate Durham
$279,000
1524 Kudrow Ln Unit 1524B, Morrisville, NC 27560
Beth Randall Berkshire Hathaway HomeService
$245,000
412 Oak Hollow Ct, Raleigh, NC 27613
Julia Forsmark Coldwell Banker HPW
$300,000
7925 Brown Bark Place, Raleigh, NC 27615
Cassondra Liles The Key Team, Inc.
$279,900
1211 Westview Ln Unit 201, Raleigh, NC 27605
Susan Honeycutt Long & Foster Real Estate INC/Raleigh
$285,000
6608 Gibraltar Rock Dr, Raleigh, NC 27610
Scott Hoffman Keller Williams Legacy
$250,000
2120 Breezeway Dr Unit 113, Raleigh, NC 27614
Rob Partin Long & Foster Real Estate INC/Raleigh
$215,000
145 Jones Franklin Rd Unit D, Raleigh, NC 27606
Seyedali Hosseinirad DASH Carolina
$287,000
4004 Beaufain St, Raleigh, NC 27604
Maurice Ejere MC Real Estate Company, Inc.
$245,000
6152 Loch Laural Ln, Raleigh, NC 27613
DeAnn Mershon NorthGroup Real Estate, Inc.
$300,000
109 S Mclean Ct, Cary, NC 27513
Meisha Spang Mark Spain Real Estate
$276,082
542 Stream Walk Crossing, Wendell, NC 27591
$260,000
3909 Langston Cir, Apex, NC 27539
3909 Langston Cir, Apex, NC 27539$270,000
2120 Breezeway Dr Unit 104, Raleigh, NC 27614
Cayla Morris Compass -- Raleigh
$299,000
6614 Ridge Spring Rd, Zebulon, NC 27597
6614 Ridge Spring Rd, Zebulon, NC 27597$250,000
6315 Tryon Rd, Cary, NC 27518