$107,500
505 W 4th St, Wakefield, NE 68784
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,174 Sq Ft
- Built 1959
Last Sold Summary
- 7% Below List Price
- $92/SF
- 46 Days On Market
Current Estimated Value $113,224
Last Listing Agent Eric Riewer P J Morgan Real Estate
505 W 4th St, Wakefield, NE 68784