$736,000
770 Tuckertown Rd, Wakefield, RI 02879
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,892 Sq Ft
- Built 1986
Last Sold Summary
- 3% Above List Price
- $389/SF
- 6 Days On Market
Current Estimated Value $735,989
Last Listing Agent Scott Halberg Compass
770 Tuckertown Rd, Wakefield, RI 02879