$150,000
- Land
- 230 Acres
- $652 per Acre
xx Surf Rd, Crawfordville, FL 32346
xx Surf Rd, Crawfordville, FL 32346$150,000
xx Surf Rd, Crawfordville, FL 32346
xx Surf Rd, Crawfordville, FL 32346$220,000
18 Suwannee Ave, Panacea, FL 32346
$95,000
xx Friendship Ln, Crawfordville, FL 32327
xx Friendship Ln, Crawfordville, FL 32327$261,900
180 Turpentine Dr, Crawfordville, FL 32327
$995,000
47 Blue Crab Ln, Panacea, FL 32346
Phillip Jones YOUR CHOICE REAL ESTATE
$295,000
103 Center St, Panacea, FL 32346
William Kneece Panhandle Investments & Real E
$265,000
20 King Arthurs Ct, Crawfordville, FL 32327
$179,000
14 Sioux Trail, Crawfordville, FL 32327
$199,000
52 Ben Willis Rd, Crawfordville, FL 32327
$76,000
XX Harbour Point Dr, Crawfordville, FL 32327
XX Harbour Point Dr, Crawfordville, FL 32327$347,900
XX Lighthouse Rd, Crawfordville, FL 32327
XX Lighthouse Rd, Crawfordville, FL 32327$379,900
The Alabaster Plan at Misting Springs, Crawfordville, FL 32327
$475,000
141 Carriage Dr, Crawfordville, FL 32327
Sherri Parsons Coastwise Realty
$18,500
Xx Coquina Crossing, Saint Marks, FL 32327
Xx Coquina Crossing, Saint Marks, FL 32327$40,000
0 Sopchoppy Hwy Unit 399702, Sopchoppy, FL 32358
0 Sopchoppy Hwy Unit 399702, Sopchoppy, FL 32358$429,900
98 Getaway Ln, Crawfordville, FL 32327
Kayla Palmer Timber & Tides Real Estate
$210,000
56 Chickat Trail, Crawfordville, FL 32327
William Kneece Panhandle Investments & Real E
$349,900
319 Sam Marks Rd, Crawfordville, FL 32327
$47,000
0 Coquina Crossing Unit 398029, Saint Marks, FL 32327