$499,500
- Land
- 2 Acres
- $249,750 per Acre
485 Anderson Ln, Walden, CO 80480
485 Anderson Ln, Walden, CO 80480$499,500
485 Anderson Ln, Walden, CO 80480
485 Anderson Ln, Walden, CO 80480$29,000
0 Colorado 125, Walden, CO 80480
0 Colorado 125, Walden, CO 80480$399,000
0 Jackson County Road 23c, Walden, CO 80480
0 Jackson County Road 23c, Walden, CO 80480$987,000
0 Parsons Draw Unit 20245107, Walden, CO 80480
0 Parsons Draw Unit 20245107, Walden, CO 80480$385,000
48686 Colorado 14, Walden, CO 80480
48686 Colorado 14, Walden, CO 80480$987,000
0 Parsons Draw Unit 1022004, Walden, CO 80480
0 Parsons Draw Unit 1022004, Walden, CO 80480$3,500,000
5200 Jackson County Road 49, Walden, CO 80480
5200 Jackson County Road 49, Walden, CO 80480