$438,700 Sold Mar 17, 2026
34 Round Hill Rd, Walden, NY 12586
- 2 Beds
- 1.5 Baths
- 2,000 Sq Ft
- Built 1968
Last Sold Summary
- 3% Above List Price
- $219/SF
- 35 Days On Market
Current Estimated Value $430,633
Last Listing Agent Elizabeth Muniz Howard Hanna Rand Realty
34 Round Hill Rd, Walden, NY 12586