$64,800
- Land
- 1.1 Acres
- $58,909 per Acre
7999 Gristmill Rd, Wall, TX 76905
7999 Gristmill Rd, Wall, TX 76905$64,800
7999 Gristmill Rd, Wall, TX 76905
7999 Gristmill Rd, Wall, TX 76905$279,000
921 Broadway St, Mereta, TX 76940
Tammy Matschek ERA Newlin & Company
$61,650
8168 Gristmill Rd, Wall, TX 76905
8168 Gristmill Rd, Wall, TX 76905$60,300
8533 Windmill Rd, Wall, TX 76957
8533 Windmill Rd, Wall, TX 76957$75,000
8920 Grayson Ln, San Angelo, TX 76905
8920 Grayson Ln, San Angelo, TX 76905$650,000
0 E Loop 306 Unit 121615, San Angelo, TX 76904
0 E Loop 306 Unit 121615, San Angelo, TX 76904$61,650
8420 Gristmill Rd, Wall, TX 76905
8420 Gristmill Rd, Wall, TX 76905$61,650
8365 Windmill Rd, Wall, TX 76957
8365 Windmill Rd, Wall, TX 76957$100,000
12522 Rasberry Ln, Wall, TX 76904
12522 Rasberry Ln, Wall, TX 76904$72,000
8668 Windmill Rd, Wall, TX 76957
8668 Windmill Rd, Wall, TX 76957$72,000
8605 Windmill Rd, Wall, TX 76957
8605 Windmill Rd, Wall, TX 76957$71,500
6772 Medalist Dr, San Angelo, TX 76904
6772 Medalist Dr, San Angelo, TX 76904$61,650
8392 Gristmill Rd, Wall, TX 76905
8392 Gristmill Rd, Wall, TX 76905$1,160,000
8214 Waterloo Dr, San Angelo, TX 76905
Sterling Fryar Keller Williams Synergy
$72,000
8669 Windmill Rd, Wall, TX 76957
8669 Windmill Rd, Wall, TX 76957$64,800
8338 Windmill Rd, Wall, TX 76957
8338 Windmill Rd, Wall, TX 76957$61,650
7972 Gristmill Rd, Wall, TX 76905
7972 Gristmill Rd, Wall, TX 76905Showing Results 161 - 178, Page 5 of 5