$10,000
447 Rio Cucharas Phs 2, Walsenburg, CO 81089
- Land
- 2.13 Acres
- $4,695 per Acre
Last Sold Summary
- 60% Below List Price
- 507 Days On Market
Last Listing Agent Paul Machmuller Code of the West Real Estate LLC
447 Rio Cucharas Phs 2, Walsenburg, CO 81089