$725,870
- Land
- 25.03 Acres
- $29,000 per Acre
Lt1T Innovation Dr, Whitewater, WI 53190
Lt1T Innovation Dr, Whitewater, WI 53190$725,870
Lt1T Innovation Dr, Whitewater, WI 53190
Lt1T Innovation Dr, Whitewater, WI 53190$3,900,000
5011 Wisconsin 50, Delavan, WI 53115
Christine Jasser Mahler Sotheby's International Realty-Lake Geneva
$545,000
2211 Sheridan Springs Rd, Burlington, WI 53105
Shannon Blay Compass Wisconsin-Lake Geneva
$143,000
Lt1 W Main St, Whitewater, WI 53190
Lt1 W Main St, Whitewater, WI 53190$1,575,000
776 S Lakeshore Dr, Fontana, WI 53125
Linda Tonge Compass Wisconsin-Lake Geneva
$495,000
Lt0 N Church St, Elkhorn, WI 53121
Lt0 N Church St, Elkhorn, WI 53121$1,567,000
720 N Wisconsin St, Elkhorn, WI 53121
Sean Levitt RE/MAX Plaza
$495,000
W4447 Laurel St, Lake Geneva, WI 53147
W4447 Laurel St, Lake Geneva, WI 53147$184,900
Lt19 River Dr, Lyons, WI 53105
Lt19 River Dr, Lyons, WI 53105$859,000
401 Host Dr, Lake Geneva, WI 53147
rebecca merwin Berkshire Hathaway Starck Real Estate
$369,900
2856 County Road O S, Delavan, WI 53115
Adam Gollatz Venture Real Estate Group LLC
$175,000
Lt2 Gifford St, Genoa City, WI 53128
Lt2 Gifford St, Genoa City, WI 53128$1,274,900
701 Wild Ridge Dr, Lake Geneva, WI 53147
Megan Hewitt Homesmart Connect LLC
$3,799,000
4 Dartmouth Rd, Williams Bay, WI 53191
Linda Tonge Compass Wisconsin-Lake Geneva
$550,000
N5963 Foster Rd, Elkhorn, WI 53121
Sylvia Ksobiech Kaplon Realty, LLC
$670,000
W7507 Iroquois Trail, Delavan, WI 53115
Billy Shipler Rock Realty
$699,000
W3490 Oakwood Dr, Lake Geneva, WI 53147