$153,000 Sold May 08, 2026
325 E Maple Ave, Ottumwa, IA 52501
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,471 Sq Ft
- Built 1920
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $104/SF
- 113 Days On Market
Current Estimated Value $156,046
Last Listing Agent Sarah Johnson Bridge City Realty
325 E Maple Ave, Ottumwa, IA 52501