$31,500
- Land
- 2.06 Acres
- $15,291 per Acre
0 Bacher Rd Unit 27313743, Lordstown, OH 44481
0 Bacher Rd Unit 27313743, Lordstown, OH 44481$31,500
0 Bacher Rd Unit 27313743, Lordstown, OH 44481
0 Bacher Rd Unit 27313743, Lordstown, OH 44481$235,000
3110 Williams St NW, Warren, OH 44481
Erin Pernice Brokers Realty Group
$404,900
2382 Warren Burton Rd, Southington, OH 44470
Jennifer D'Allessandro Altobelli Real Estate
$350,000
6050 Shaffer Rd NW, Warren, OH 44481
Rhonda Rance Burgan Real Estate
$247,500
4539 N Leavitt Rd NW, Warren, OH 44485
Erin Pernice Brokers Realty Group
$274,900
1097 Center St E, Warren, OH 44481
Jason Melidona Brokers Realty Group
$390,000
5144 Old Colony Rd NW, Warren, OH 44481
Jennifer Dillon CENTURY 21 Lakeside Realty
$279,900
3225 Caprice Dr SW, Warren, OH 44481
Laura Altobelli Altobelli Real Estate
$269,000
6175 Downs Rd NW, Warren, OH 44481
Crist Miller MB Realty Group
$299,000
4995 Parkman Rd NW, Warren, OH 44481
Erin Pernice Brokers Realty Group
$342,500
4314 N Park Ave, Cortland, OH 44410
Erin Pernice Brokers Realty Group
$145,000
6777 Mahoning Ave NW, Warren, OH 44481
John Eaton Howard Hanna
$179,998
5799 N Park Ave, Warren, OH 44481
Charles Medalie ListWithFreedom.com Inc.
$47,900
5556 Shaffer Rd NW, Warren, OH 44481
Virginia Troyer Pathway Real Estate
$99,900
0 Lane Rd SW, Warren, OH 44481
0 Lane Rd SW, Warren, OH 44481$135,000
5834 Downs Rd NW, Warren, OH 44481
5834 Downs Rd NW, Warren, OH 44481$39,500
5 Nezbar Dr NW, Champion Township, OH 44481
5 Nezbar Dr NW, Champion Township, OH 44481$189,900