$145,000 Last List Price Sold Aug 15, 2025
706 Cedar Dr Unit C, Warrensburg, MO 64093
- 2 Beds
- 1.5 Baths
- 1,278 Sq Ft
- Built 1989
Last Sold Summary
- $113/SF
- 10 Days On Market
Current Estimated Value $142,938
Last Listing Agent Austin Moore Re/Max United
706 Cedar Dr Unit C, Warrensburg, MO 64093