$349,000
- Land
- 22.6 Acres
- $15,442 per Acre
Tbd 160th St, Waseca, MN 56093
Tbd 160th St, Waseca, MN 56093$349,000
Tbd 160th St, Waseca, MN 56093
Tbd 160th St, Waseca, MN 56093Call for Price
Tbd 235th Ave, New Richland, MN 56072
Tbd 235th Ave, New Richland, MN 56072$85,000
0 8th St NE, Waseca, MN 56093
0 8th St NE, Waseca, MN 56093$25,000
-XX Jason Dr, Elysian, MN 56028
-XX Jason Dr, Elysian, MN 56028$85,000
2601 8th St NE, Waseca, MN 56093
2601 8th St NE, Waseca, MN 56093$95,000
260th Avenue, Minnesota Lake, MN 56068
260th Avenue, Minnesota Lake, MN 56068