$236,500
4332 Polk St NE, Washington, DC 20019
- 2 Beds
- 1 Bath
- 800 Sq Ft
- Built 1945
Last Sold Summary
- 3% Above List Price
- $296/SF
- 6 Days On Market
Current Estimated Value $230,139
Last Listing Agent Kelly Martinez EXP Realty, LLC
4332 Polk St NE, Washington, DC 20019