$35,000
- Land
- 2.54 Acres
- $13,780 per Acre
909 Lisbon Rd, Salem, OH 44460
909 Lisbon Rd, Salem, OH 44460$35,000
909 Lisbon Rd, Salem, OH 44460
909 Lisbon Rd, Salem, OH 44460$175,000
200 E Main St, Washingtonville, OH 44490
200 E Main St, Washingtonville, OH 44490