$48,000
- Land
- 3.09 Acres
- $15,534 per Acre
E1628 River Wood Dr, Waupaca, WI 54981
E1628 River Wood Dr, Waupaca, WI 54981$48,000
E1628 River Wood Dr, Waupaca, WI 54981
E1628 River Wood Dr, Waupaca, WI 54981$38,900
901 Thomas Trail, Waupaca, WI 54981
901 Thomas Trail, Waupaca, WI 54981$44,000
0 State Road 22 Unit 50271805, Waupaca, WI 54981
0 State Road 22 Unit 50271805, Waupaca, WI 54981$249,000
N2709 Lind Ln, Waupaca, WI 54981
Matt Rice RE/MAX Lyons Real Estate
$500,000
0 Runway Dr Unit 50291193, Waupaca, WI 54981
0 Runway Dr Unit 50291193, Waupaca, WI 54981$250,000
0 State Road 22-54 Unit 50291195, Waupaca, WI 54981
0 State Road 22-54 Unit 50291195, Waupaca, WI 54981$335,000
0 Commercial Dr Unit 50291198, Waupaca, WI 54981
0 Commercial Dr Unit 50291198, Waupaca, WI 54981$75,000
N2455 Wisconsin 22, Waupaca, WI 54981
N2455 Wisconsin 22, Waupaca, WI 54981$344,900
1935 Huffcutt Ln, Waupaca, WI 54981
Wade Micoley Micoley.Com LLC
$359,900
1933 Huffcutt Ln, Waupaca, WI 54981
Wade Micoley Micoley.Com LLC
$1,370,000
E1402 Grandview Rd, Waupaca, WI 54981
Shellady Udoni United Country-Udoni & Salan Realty
$399,000
N2541 Farm Dr, Waupaca, WI 54981
N2541 Farm Dr, Waupaca, WI 54981$150,000
310 Granite St, Waupaca, WI 54981
Judson Fisher 1st Class Real Estate Impact
$44,000
0 State Road 22 Unit 50271804, Waupaca, WI 54981
0 State Road 22 Unit 50271804, Waupaca, WI 54981$250,000
1000 County Road Qq, Waupaca, WI 54981
1000 County Road Qq, Waupaca, WI 54981$20,000
608 W Union St, Waupaca, WI 54981
608 W Union St, Waupaca, WI 54981$1,600,000