$22,616,505
- Land
- 502.59 Acres
- $45,000 per Acre
TBD West Rd, Waxahachie, TX 75165
TBD West Rd, Waxahachie, TX 75165$22,616,505
TBD West Rd, Waxahachie, TX 75165
TBD West Rd, Waxahachie, TX 75165$479,900 New Construction
Kenai Plan at Dove Hollow, Waxahachie, TX 75165
$395,000
219 Boardwalk Ave, Waxahachie, TX 75165
Mary Simpson JBRE Group, LLC
$380,000
326 Sagebrush Ln, Waxahachie, TX 75165
Melissa McClain-Lewis Coldwell Banker Realty
$885,000 New Construction
3020 Stonebriar Dr, Waxahachie, TX 75165
Melanie Brewer Legacy Realty Group
$839,900
230 Oak Tree Dr, Waxahachie, TX 75165
Christopher Lawrence Trillionaire Realty
$349,990 Open Sat 1PM - 3PM
196 Lady Bird Dr, Waxahachie, TX 75165
Greg Potts Realty Of America, LLC
$545,000
476 Wolf Creek Dr, Waxahachie, TX 75165
Tameka Alexander Orchard Brokerage
$409,700
1607 Little Creek Dr, Waxahachie, TX 75165
Rebekah Eskridge REALTY INC.
$578,990 New Construction
Lily IV Plan at Sunrise at Garden Valley - Classic Series, Waxahachie, TX 75165
$539,990 New Construction
Spring Cress Plan at North Grove - The Oasis 75-80, Waxahachie, TX 75165
$260,000
614 Jordan Ln, Waxahachie, TX 75165
Sherri Starr OnDemand Realty
$170,000
TBD - Lot #8 Constantine Ct, Waxahachie, TX 75165
TBD - Lot #8 Constantine Ct, Waxahachie, TX 75165$491,200
TBD 000 Feaster Rd, Avalon, TX 76623
TBD 000 Feaster Rd, Avalon, TX 76623$577,900 New Construction
233 Woodoat Rd, Waxahachie, TX 75165
$455,000
508 Tishomingo Rd, Waxahachie, TX 75165
Taylor Ward Jeanette Anderson Real Estate
$449,900 New Construction