$215,000
- Land
- 1.31 Acres
- $164,122 per Acre
Lot 4B Walmart Subdivision, Fairfield, IL 62837
Lot 4B Walmart Subdivision, Fairfield, IL 62837$215,000
Lot 4B Walmart Subdivision, Fairfield, IL 62837
Lot 4B Walmart Subdivision, Fairfield, IL 62837$80,000
803 Walker St, Fairfield, IL 62837
Linda Tucker Pollard Realty
$42,000
706 SW 6th St, Fairfield, IL 62837
Kateland Hunt Keys Real Estate
$325,000
772 County Road 2450 E, Fairfield, IL 62837
Mitzie Cantrell Pollard Realty
$474,900
0000 Co Rd 2450e, Fairfield, IL 62837
Mitzie Cantrell Pollard Realty
$45,000
1020 N Laurel St, Fairfield, IL 62837
Ethan Keyser Keys Real Estate
$675,000
623 County Road 1800 E, Fairfield, IL 62837
Chasity Fry Pollard Realty
$264,900
1510 W Delaware St, Fairfield, IL 62837
Ethan Keyser Keys Real Estate
$27,500
307 NE 2nd St, Fairfield, IL 62837
Jessica McCleary Country Roads Realty
$36,000
1604 SW 7th St, Fairfield, IL 62837
1604 SW 7th St, Fairfield, IL 62837$195,000
1017 County Road 2025 E, Fairfield, IL 62837
Linda Tucker Pollard Realty
$159,400
000 Cr 2600 E, Fairfield, IL 62837
000 Cr 2600 E, Fairfield, IL 62837$69,900
511 SE 4th St, Fairfield, IL 62837
Hope Williams Keller Williams Pinnacle - MTV
$165,000
1008 E Main St, Fairfield, IL 62837
Mitzie Cantrell Pollard Realty
$49,500
100 NE 6th St, Fairfield, IL 62837
Chasity Fry Pollard Realty
$29,900
0000 Rosewood Ln, Fairfield, IL 62837
0000 Rosewood Ln, Fairfield, IL 62837$92,500
100 Church St, Cisne, IL 62823
Landon Oestreich AMY LEE REALTY LLC
$99,900
2002 Illinois 15, Fairfield, IL 62837