$2,999,000
- Land
- 20 Acres
- $149,950 per Acre
705 N Oakridge Dr, Weatherford, TX 76087
705 N Oakridge Dr, Weatherford, TX 76087$2,999,000
705 N Oakridge Dr, Weatherford, TX 76087
705 N Oakridge Dr, Weatherford, TX 76087$165,000
209 Salt Creek Ct, Weatherford, TX 76087
209 Salt Creek Ct, Weatherford, TX 76087$475,000
136 Southwinds Dr, Weatherford, TX 76087
James Stephens Realty World Professionals
$1,179,000
617 Hondo Crossing, Weatherford, TX 76087
Lauren Lucky CENTURY 21 Judge Fite Company
$135,000
Lot 3 Suade Way, Weatherford, TX 76088
Lot 3 Suade Way, Weatherford, TX 76088$422,400
5197 Zion Hill Rd, Weatherford, TX 76088
Stephen Gordon DIY Realty
$2,625,000
XXX W Bb Fielder Rd, Weatherford, TX 76087
XXX W Bb Fielder Rd, Weatherford, TX 76087$562,000
Sage Plan at Silver Sage Farms, Weatherford, TX 76085
$120,000
TBD 3 Louis Scherer Rd, Weatherford, TX 76088
TBD 3 Louis Scherer Rd, Weatherford, TX 76088$250,000
TBD Guadalupe, Weatherford, TX 76087
TBD Guadalupe, Weatherford, TX 76087$219,150
332 Water View Ln, Weatherford, TX 76085
Yossi Barazani Rad Realty Group LLC
$499,000
101 Meadow Ct, Weatherford, TX 76086
Steve Sharp Action Realty Group
$1,265,000
127 Eagle View Ct, Weatherford, TX 76087
Rylan Boatner Bray Real Estate-Colleyville
$979,900
614 Hondo Crossing, Weatherford, TX 76087
Erin Murphy Parker Properties Real Estate
$529,000
1061 Salvation Dr, Weatherford, TX 76088
Rachel Eigenmann eXp Realty LLC
$201,600
3012 Wyatts Way, Weatherford, TX 76087
3012 Wyatts Way, Weatherford, TX 76087$598,900
592 Old Agnes Rd, Weatherford, TX 76088