$900,000
- Land
- 4.27 Acres
- $210,773 per Acre
4.27 acres Antler Trail, Wedowee, AL 36278
4.27 acres Antler Trail, Wedowee, AL 36278$900,000
4.27 acres Antler Trail, Wedowee, AL 36278
4.27 acres Antler Trail, Wedowee, AL 36278$69,900
Lots 123 Red Cedar, Wedowee, AL 36278
Lots 123 Red Cedar, Wedowee, AL 36278$10,000
Lot 52 Crystal Cove, Wedowee, AL 36278
Lot 52 Crystal Cove, Wedowee, AL 36278$115,000
0 Evergreen Crest Unit 148027, Wedowee, AL 36278
0 Evergreen Crest Unit 148027, Wedowee, AL 36278$10,000
Lot 54 Crystal Cove, Wedowee, AL 36278
Lot 54 Crystal Cove, Wedowee, AL 36278$6,500
Lot 30 Crystal Cove, Wedowee, AL 36278
Lot 30 Crystal Cove, Wedowee, AL 36278$25,000
Lot 24A Crystal Cove, Wedowee, AL 36278
Lot 24A Crystal Cove, Wedowee, AL 36278$30,000
Lot 34 Peninsula Dr, Wedowee, AL 36278
Lot 34 Peninsula Dr, Wedowee, AL 36278$299,900
Lot 3 Old Highway 431, Wedowee, AL 36278
Lot 3 Old Highway 431, Wedowee, AL 36278$6,500
Lot 40 Crystal Cove, Wedowee, AL 36278
Lot 40 Crystal Cove, Wedowee, AL 36278$174,900
LOT 2 Warren Rd, Wedowee, AL 36278
LOT 2 Warren Rd, Wedowee, AL 36278$239,900
133 Lake Breeze Ln, Wedowee, AL 36278
133 Lake Breeze Ln, Wedowee, AL 36278$6,000
Lot 42 Crystal Cove, Wedowee, AL 36278
Lot 42 Crystal Cove, Wedowee, AL 36278$149,000
Lot 42B Hicks Bend Ct, Wedowee, AL 36278
Lot 42B Hicks Bend Ct, Wedowee, AL 36278$695,000
1310 County Road 269, Wedowee, AL 36278
Christie Hayes Keller Williams Realty Atl Par
$10,000
Lot 51 Crystal Cove, Wedowee, AL 36278
Lot 51 Crystal Cove, Wedowee, AL 36278$199,900