$475,000
- Land
- 5.07 Acres
- $93,688 per Acre
5129 Rising Ridge Dr, Mount Dora, FL 32757
5129 Rising Ridge Dr, Mount Dora, FL 32757$475,000
5129 Rising Ridge Dr, Mount Dora, FL 32757
5129 Rising Ridge Dr, Mount Dora, FL 32757$750,000
4683 Dr, Mount Dora, FL 32757
4683 Dr, Mount Dora, FL 32757$490,000
426 E Citrus Ave, Eustis, FL 32726
Joel Bornstein ROCK SPRINGS REALTY, LLC
$339,990
2143 Kalin Way, Tavares, FL 32778
Robert Kenon HONEST EXPERTS REAL ESTATE LLC
$60,000
0 Sunrise Blvd Unit MFRG5107191, Mount Dora, FL 32757
0 Sunrise Blvd Unit MFRG5107191, Mount Dora, FL 32757$329,900
206 Osceola Ave, Eustis, FL 32726
Logan Wilson RLW REALTY
$419,900
1305 E Washington Ave, Eustis, FL 32726
Rochelle Warriner
UNITED REAL ESTATE PREFERRED
(352) 661-2853
$365,000
3450 Laurel Dr, Mount Dora, FL 32757
Ron Espittia Gallery 54 Realty
$725,000
2400 Topping Place, Eustis, FL 32726
Brad Verkaik NARROW ROAD REALTY
$365,000
31201 Merry Rd, Tavares, FL 32778
Bonnie Drawdy ERA GRIZZARD REAL ESTATE
$150,000
0 Fairway Ave, Eustis, FL 32726
0 Fairway Ave, Eustis, FL 32726$439,000
8045 Waterbury Way, Mount Dora, FL 32757
Randall Kain LPT REALTY, LLC
$371,990
ELSTON II Plan at Avalon Park Tavares, Tavares, FL 32778
$579,000
5042 Rishley Run Way, Mount Dora, FL 32757
Caleb Astacio EMPIRE NETWORK REALTY
$474,900
7838 Sloewood Dr, Mount Dora, FL 32757
Abby Nelson RE/MAX 200 REALTY
$496,000
2314 Hillside Dr, Mount Dora, FL 32757
Suzanne Esenwein ERA GRIZZARD REAL ESTATE
$310,000
2825 Hardenbergh Ln, Eustis, FL 32726
Brittany Knight BHHS FLORIDA REALTY