Homes for Sale in 75976
-
-
$171,630
- Land
- 19.07 Acres
- $9,000 per Acre
R228201000 W 4th St, Wells, TX 75976
R228201000 W 4th St, Wells, TX 75976 -
$134,500
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,059 Sq Ft
95 Wright Patman Dr, Wells, TX 75976
95 Wright Patman Dr, Wells, TX 75976Tracy Berry Lonestar Country Real Estate
-
$80,000
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,118 Sq Ft
343 Farm To Market 1819, Pollok, TX 75969
343 Farm To Market 1819, Pollok, TX 75969
Hunter Townsend
Hunter Townsend Real Estate
(936) 265-7174
-
$395,000
- 6 Beds
- 6 Baths
- 2,652 Sq Ft
1609 County Road 2626, Wells, TX 75976
1609 County Road 2626, Wells, TX 75976
Melissa Sanches
(936) 237-6267
-
$2,390,336
- Land
- 351.52 Acres
- $6,800 per Acre
540 County Road 2830, Wells, TX 75976
540 County Road 2830, Wells, TX 75976 -
$750,000
- Land
- 100.09 Acres
- $7,493 per Acre
2611 County Road 789, Douglass, TX 75943
2611 County Road 789, Douglass, TX 75943 -
$158,000
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,254 Sq Ft
239 Homer Rd, Wells, TX 75976
239 Homer Rd, Wells, TX 75976Kim Carver The 3:16 Team, Inc
-
$59,500
- Land
- 5 Acres
- $11,900 per Acre
2896P08 County Road 2626, Wells, TX 75976
2896P08 County Road 2626, Wells, TX 75976 -
$59,500
- Land
- 5 Acres
- $11,900 per Acre
2896P07 County Road 2626, Wells, TX 75976
2896P07 County Road 2626, Wells, TX 75976 -
$59,500
- Land
- 5 Acres
- $11,900 per Acre
2896P06 County Road 2626, Wells, TX 75976
2896P06 County Road 2626, Wells, TX 75976 -
$119,000
- Land
- 10 Acres
- $11,900 per Acre
2896P07&8 County Road 2626, Wells, TX 75976
2896P07&8 County Road 2626, Wells, TX 75976 -
$1,250,000
- Land
- 39.86 Acres
- $31,360 per Acre
105 Rusk Ave, Wells, TX 75976
105 Rusk Ave, Wells, TX 75976 -