$53,000
- Land
- 1.11 Acres
- $47,860 per Acre
0 Brock Rd, West Columbia, TX 77486
0 Brock Rd, West Columbia, TX 77486$53,000
0 Brock Rd, West Columbia, TX 77486
0 Brock Rd, West Columbia, TX 77486$340,000
267 Freeman Blvd, West Columbia, TX 77486
Ivan Parada Alvarez JLA Realty
$299,000
3067 Cr-580, West Columbia, TX 77486
Lucy Ware Birdsong Real Estate
$359,000
459 Green Meadows Dr, West Columbia, TX 77486
Beth Crutcher Mega Realty
$425,000
320 N Amherst Dr, West Columbia, TX 77486
Karen Bailes Bailes Real Estate
$250,000
302444 Plantation Dr, Damon, TX 77430
Cherry Leal Cornerstone, Realtors
$54,000
2209 Riverside Dr, West Columbia, TX 77486
2209 Riverside Dr, West Columbia, TX 77486$235,000
133 Ellis Ln, West Columbia, TX 77486
Cherry Leal Cornerstone, Realtors
$285,000
2225 Ridgewood Dr, West Columbia, TX 77486
Patrick Coto eXp Realty, LLC
$325,000
227 Forest Park Dr, West Columbia, TX 77486
Christina Jones Keller Williams Preferred
$350,000
439 S Amherst Dr, West Columbia, TX 77486
Siggi Beavers AM Real Estate Group, LLC
$250,000
214 County Road 875, West Columbia, TX 77486
214 County Road 875, West Columbia, TX 77486$350,000
512 Wellshire Dr, West Columbia, TX 77486
Judith Nuckols American Realty
$244,900
258 Edgewater Dr, West Columbia, TX 77486
Karen Bailes Bailes Real Estate
$315,000
441 Countryside Dr, West Columbia, TX 77486
Michael Cressman AEA Realty, LLC
$500,000
233 Hamilton St, West Columbia, TX 77486
Karen Bailes Bailes Real Estate
$275,000
2268 Riveroaks Dr, West Columbia, TX 77486
Elissa Garcia Cornerstone, Realtors