$180,000
- Land
- 7.17 Acres
- $25,105 per Acre
12644 Green Rd, West Fork, AR 72774
12644 Green Rd, West Fork, AR 72774$180,000
12644 Green Rd, West Fork, AR 72774
12644 Green Rd, West Fork, AR 72774$649,000
000 Sugar Mountain Rd, West Fork, AR 72774
000 Sugar Mountain Rd, West Fork, AR 72774$599,000
13653 W Mountain Rd, West Fork, AR 72774
Aaron Ennis Fineline Brokers
$599,000
13582 S Highway 170, West Fork, AR 72774
Telitha Fleck O'Neal Real Estate
$799,000
14756 Friendship Church Rd, West Fork, AR 72774
The Limbird Team Limbird Real Estate Group
$625,000
14673 Union Star Rd, West Fork, AR 72774
Jonathan Maynard Mossy Oak Properties Field, Farm, and Homes
$580,000
13829 French Rd, West Fork, AR 72774
Neil Adams Legend Realty Inc
$400,000
846 James Place, West Fork, AR 72774
Brian Brockman Bang Realty
$480,000
11530 Pearce Rd, Fayetteville, AR 72701
Lewel McCutcheon Collier & Associates
$995,000
815 James Place, West Fork, AR 72774
Hugh Lumpkin Weichert REALTORS - The Griffin Company Springdale
$288,950 New Construction
Springs 1445 Plan at Rolling Plains, West Fork, AR 72774
$221,200
170 Arkansas 170, West Fork, AR 72774
170 Arkansas 170, West Fork, AR 72774$89,000
13590 Sugar Mountain Rd, West Fork, AR 72774
Brian Brockman Bang Realty
$304,450 New Construction
Eureka 1536 Plan at Rolling Plains, West Fork, AR 72774
$335,950 New Construction
326 S Smith St, West Fork, AR 72774
Matthew Blaylock Riverwood Home Real Estate
$198,000
Corner of Rd, West Fork, AR 72774
Corner of Rd, West Fork, AR 72774
$291,950 New Construction