$649,000
- Land
- 1.14 Acres
- $569,298 per Acre
1410 Timber Mill Ln, West Chester, PA 19380
1410 Timber Mill Ln, West Chester, PA 19380$649,000
1410 Timber Mill Ln, West Chester, PA 19380
1410 Timber Mill Ln, West Chester, PA 19380$575,000
1240 E Strasburg Rd, West Chester, PA 19380
Nicole Gaffney Coldwell Banker Realty
$749,900
145 Sunset Hollow Rd, West Chester, PA 19380
Linda Burgwin Howard Hanna Real Estate Services
$1,250,000
936 Kilduff Cir, West Chester, PA 19382
Thomas Toole III RE/MAX Main Line-West Chester
$1,999,000
Lot 1A Susan Dr, West Chester, PA 19380
William (Bill) McGarrigle Keller Williams Real Estate -Exton
$345,000
605 W Market St Unit 35, West Chester, PA 19382
Laura Kaplan Coldwell Banker Realty
$587,500
1287 Belmont Ave, West Chester, PA 19380
Dan Zecher Keller Williams Elite
$799,999
1431 Clover Ln, West Chester, PA 19380
Brian Hetherington Keller Williams Realty Group
$1,795,000
4 Timber Mill Ln Unit OMBRA, West Chester, PA 19380
Erica Walker Keller Williams Real Estate -Exton
$949,900
734 S Matlack St, West Chester, PA 19382
Wayne Megill Keller Williams Real Estate - West Chester
$475,000
1112 Carolina Ave, West Chester, PA 19380
Don Sepety BHHS Fox & Roach-Collegeville
$799,000
1278 Robynwood Ln, West Chester, PA 19380
David D'Agostino Howard Hanna Real Estate Services
$9,500
1451 Old Pottstown Pike, West Chester, PA 19380
Derek Greene The Greene Realty Group
$599,000
852 Cedar Ave, West Chester, PA 19382
Derek Eisenberg Continental Real Estate Group
$584,900
1312 Ship Rd, West Chester, PA 19380