$1,388,395
11413 Masters St N, Lake Elmo, MN 55042
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 5,369 Sq Ft
- Built 2026
Move in Ready Sold Summary
- $259/SF
- 111 Days On Market
Current Estimated Value $1,156,427
Lennar Royal Club - The Fairway Luxury Collection
11413 Masters St N, Lake Elmo, MN 55042