$1,125,000
- Land
- 5.16 Acres
- $218,023 per Acre
3566-3685 Olivet Church Rd, Paducah, KY 42001
3566-3685 Olivet Church Rd, Paducah, KY 42001$1,125,000
3566-3685 Olivet Church Rd, Paducah, KY 42001
3566-3685 Olivet Church Rd, Paducah, KY 42001$114,500
941 N 25th St, Paducah, KY 42001
David Ackley Keller Williams Experience Realty Paducah Branch
$257,900
4201 Lovelaceville Rd, Paducah, KY 42001
Mary Hoy C21 Service Realty
$180,000
422 Columbus St, Paducah, KY 42001
Lenny Powley LP Real Estate Services, LLC
$45,000
706 E 8th St, Metropolis, IL 62960
Kimberly Wilkins RE/MAX ADVANTAGE
$169,000
500 Metropolis St, Metropolis, IL 62960
Luke Grace Farmer & Co. Real Estate
$359,000
3226 Mallard Cir, Paducah, KY 42001
Nick Gillespie eXp Realty, LLC
$385,000
3671 James Sanders Blvd, Paducah, KY 42001
3671 James Sanders Blvd, Paducah, KY 42001$279,900
5828 Cairo Rd, Paducah, KY 42001
Michael Wade
eXp Realty, LLC
(270) 545-4369
$199,000
2701 N Friendship Rd, Paducah, KY 42001
Chris Colson Chris Colson Auction & Realty Company
$1,790,000
3633 Hinkleville Rd, Paducah, KY 42001
3633 Hinkleville Rd, Paducah, KY 42001$217,000
133 Frankfort Ave, Paducah, KY 42001
Dora Sheppard Benchmark Realty
$240,620
5025 Lindberg Ct, Paducah, KY 42001
5025 Lindberg Ct, Paducah, KY 42001$313,760
5220 Hill Terrace, Paducah, KY 42001
5220 Hill Terrace, Paducah, KY 42001$239,000
5100 Hill Terrace, Paducah, KY 42001
5100 Hill Terrace, Paducah, KY 42001$309,250
5200 Hill Terrace, Paducah, KY 42001
5200 Hill Terrace, Paducah, KY 42001$253,340
5120 Hill Terrace, Paducah, KY 42001