$64,480
- Land
- 4.96 Acres
- $13,000 per Acre
128 Cardinal Way, Bragg, WV 25918
128 Cardinal Way, Bragg, WV 25918$64,480
128 Cardinal Way, Bragg, WV 25918
128 Cardinal Way, Bragg, WV 25918$1,200,000
108 Bayer Rd, Augusta, WV 26704
Mykia Keplinger Cypress Properties
$299,000
500 Dunmore Ridge Rd, Augusta, WV 26704
Teresa Strohmeyer ERA Oakcrest Realty, Inc.
$44,900
0 Whetstone, Mannington, WV 26582
0 Whetstone, Mannington, WV 26582$229,900
61 Smith Bridge Rd, Helvetia, WV 26224
Laura Rusmisell COLDWELL BANKER ARMSTRONG-DAVIS REALTY, INC
$130,680
258 Eagle's Nest Ridge, Bragg, WV 25918
258 Eagle's Nest Ridge, Bragg, WV 25918$394,900
23 Holly Ann Dr, Wheeling, WV 26003
Scott Connors Harvey Goodman Realtors
$28,900
TBD Crusader Dr, Huttonsville, WV 26273
TBD Crusader Dr, Huttonsville, WV 26273$70,000
TBD Rush Run Rd, Fairview, WV 26570
TBD Rush Run Rd, Fairview, WV 26570$44,900
779 Coopers Creek Rd, Charleston, WV 25312
Gino DiGiorgio Realty Pro
$79,900
3592 Perry Ridge, Dunlow, WV 25511
3592 Perry Ridge, Dunlow, WV 25511$69,000
1160 Big Branch, Harts, WV 25524
DARLENE DINGESS-ADKINS Old Colony
$189,000
3082 Exchange Rd, Exchange, WV 26619
Wyndi Yanero Central WV Real Estate, LLC
$159,900
Lot 130 Laurel Loop, Bruceton Mills, WV 26525
Lot 130 Laurel Loop, Bruceton Mills, WV 26525$474,900
1414 Kitchens Orchard, Falling Waters, WV 25419
Angela Kable Johnson Samson Properties
$349,900
561 Flatwoods Dr, Shady Spring, WV 25918
Justin Fairchild Zaferatos Real Estate
$19,990
0 Jennies Creek Rd, Crum, WV 25674
0 Jennies Creek Rd, Crum, WV 25674$399,000