$189,000
- Land
- 1.05 Acres
- $180,000 per Acre
705 W Pecan Dr, Westminster, SC 29693
705 W Pecan Dr, Westminster, SC 29693$189,000
705 W Pecan Dr, Westminster, SC 29693
705 W Pecan Dr, Westminster, SC 29693$539,999
200 Willow Ridge Rd, Westminster, SC 29693
Lynda Ona Clardy Real Estate
$8,000
423 Greenbriar Way, Westminster, SC 29693
423 Greenbriar Way, Westminster, SC 29693$460,000
502 Point Rd, Westminster, SC 29693
Patti Ray Howard Hanna Allen Tate - Anderson North
$12,000
215 Tiger Ln, Westminster, SC 29693
215 Tiger Ln, Westminster, SC 29693$1,736,000
2647 W Oak Hwy, Westminster, SC 29693
2647 W Oak Hwy, Westminster, SC 29693$179,000
6 Villa Dr Unit A, Westminster, SC 29693
Amy Taylor Bluefield Realty Group
$479,000
120 Warpaint Ln, Westminster, SC 29693
Patti Ray Howard Hanna Allen Tate - Anderson North
$70,000
147 Indian Hills Dr, Westminster, SC 29693
147 Indian Hills Dr, Westminster, SC 29693$219,900
605 Elizabeth (Lot 2) Rd, Westminster, SC 29693
605 Elizabeth (Lot 2) Rd, Westminster, SC 29693$210,000
126 Park Ave, Westminster, SC 29693
Cliff Stoltzfus Clardy Real Estate - Lake Keowee
$4,750
00 Laurel Dr, Westminster, SC 29693
00 Laurel Dr, Westminster, SC 29693$699,000
206 Elm Dr, Westminster, SC 29693
Derek Worrell NorthGroup Real Estate
$424,900
223 Brookside Dr, Westminster, SC 29693
Scott Lish EXP Realty LLC
$310,000
136 Harbert Park Cir, Westminster, SC 29693
Diane Maxwell BHHS C Dan Joyner - Midtown
$65,000
394 Beech Dr, Westminster, SC 29693
394 Beech Dr, Westminster, SC 29693$169,900
140 Loop Cir, Westminster, SC 29693