$755,500 Last List Price Sold Mar 20, 2026
482 Buersmeyer Ln, Westphalia, MO 65085
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 3,043 Sq Ft
- Built 1900
Last Sold Summary
- $248/SF
- 163 Days On Market
Current Estimated Value $799,000
Last Listing Agent The Legacy Group eXp Realty, LLC
482 Buersmeyer Ln, Westphalia, MO 65085