$19,900
- Land
- 1.55 Acres
- $12,839 per Acre
15 Jasmine Trace, Wetumpka, AL 36093
15 Jasmine Trace, Wetumpka, AL 36093$19,900
15 Jasmine Trace, Wetumpka, AL 36093
15 Jasmine Trace, Wetumpka, AL 36093$350,000
266 Watkins Glen Dr, Wetumpka, AL 36093
Beverly Wright REMAX Cornerstone Realty
$287,730
00 Dewberry Trail, Redland, AL 36093
00 Dewberry Trail, Redland, AL 36093$199,900
3123 Redland Rd, Wetumpka, AL 36093
Johny Clark Clark Realty
$329,000
3054 Redland Rd, Wetumpka, AL 36093
Scott Williams ARC Realty
$559,900
526 Midland Dr, Wetumpka, AL 36093
Ashley Griffith Porch Light Real Estate, LLC.
$85,000
3839 Rifle Range Rd, Wetumpka, AL 36093
Ryan Beesley Securance Realty
$99,000
10 Jasmine Trace, Wetumpka, AL 36093
10 Jasmine Trace, Wetumpka, AL 36093$630,000
37 Trotters Mill Rd, Wetumpka, AL 36093
Suzelle Josey RE/MAX Properties LLC
$482,000
72 Della Dr, Wetumpka, AL 36093
Hayden Hudson Builder New Homes, Inc.
$319,900
Rhett Plan at Laurel Ridge, Wetumpka, AL 36093
$285,000
110 Wrightsburg Cir, Wetumpka, AL 36093
Melissa Burge Exit Realty Preferred
$120,000
2367 Mitchell Creek Rd, Wetumpka, AL 36093
2367 Mitchell Creek Rd, Wetumpka, AL 36093$1,950,000
570 Jug Factory Rd, Redland, AL 36093
570 Jug Factory Rd, Redland, AL 36093$71,000
LOT 10 & Lot 9 Jug Factory Rd, Wetumpka, AL 36093
LOT 10 & Lot 9 Jug Factory Rd, Wetumpka, AL 36093$503,929
228 Hillston Dr, Wetumpka, AL 36093
Ashley Griffith Porch Light Real Estate, LLC.
$75,000
Lot 79 Birchwood Ln, Wetumpka, AL 36093
Lot 79 Birchwood Ln, Wetumpka, AL 36093$359,956