$453,806 Sold Mar 16, 2026
8117 Netterfield Dr, White House, TN 37188
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,665 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- 1% Above List Price
- $170/SF
- 53 Days On Market
Last Listing Agent Craig Plank Davidson Homes, LLC
8117 Netterfield Dr, White House, TN 37188