$190,000
- Land
- 20.43 Acres
- $9,300 per Acre
TBD Friend Spring Rd, Whitehall, MT 59759
TBD Friend Spring Rd, Whitehall, MT 59759$190,000
TBD Friend Spring Rd, Whitehall, MT 59759
TBD Friend Spring Rd, Whitehall, MT 59759$190,000
TBD Friendspring Rd, Whitehall, MT 59759
TBD Friendspring Rd, Whitehall, MT 59759$575,000
967 Montana 2, Whitehall, MT 59759
Gina Ossello
McLeod Real Estate Group
(406) 521-7546
$575,000
967 Mt Highway 2 W, Whitehall, MT 59759
Gina Ossello
McLeod Real Estate Group, LLC
(406) 351-7837
$899,900
27 Sugar Beet Row, Whitehall, MT 59759
Gina Ossello
McLeod Real Estate Group, LLC
(406) 797-7382
$460,000
180 Lower Rader Creek Rd, Whitehall, MT 59759
Karen Burtch Mountain View Real Estate
$2,200,000
0 Point of Rocks Rd, Whitehall, MT 59759
0 Point of Rocks Rd, Whitehall, MT 59759$4,500,000
5845 Dry Creek Ranch Rd, Whitehall, MT 59759
5845 Dry Creek Ranch Rd, Whitehall, MT 59759$685,000
Unlisted Address
Jerry Jordan United Country Montana Prop.
$749,000
60 Wapiti Rd, Whitehall, MT 59759
Pam Menzel RE/MAX Mountain Property
$789,000
456 Friendspring Rd, Whitehall, MT 59759
Gary Shea Century 21 Shea Realty - Butte
$825,000
55 Mills Rd, Whitehall, MT 59759
Bonnie Schilling eXp Realty - Kalispell
$789,000
456 Friendspring Rd, Whitehall, MT 59759
Gary Shea Century 21 Shea Realty
$2,200,000
316 Point of Rocks Rd, Whitehall, MT 59759
316 Point of Rocks Rd, Whitehall, MT 59759$250,000
10 Miners Hill Rd, Whitehall, MT 59759
10 Miners Hill Rd, Whitehall, MT 59759$275,000
TBD N Lewis And Clark Trail Unit Lot 27, Whitehall, MT 59759