$181,400
1037 Overhill Dr, Rogersville, TN 37857
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,372 Sq Ft
- Built 1999
Last Sold Summary
- $132/SF
- 12 Days On Market
Current Estimated Value $207,427
Last Listing Agent Cindy Duffy REMAX Cavaliers - Abingdon
1037 Overhill Dr, Rogersville, TN 37857