$40,000
- Land
- 1.8 Acres
- $22,222 per Acre
9999 Shiner Hill Phase II Lot #38, Williamsburg, KY 40769
9999 Shiner Hill Phase II Lot #38, Williamsburg, KY 40769$40,000
9999 Shiner Hill Phase II Lot #38, Williamsburg, KY 40769
9999 Shiner Hill Phase II Lot #38, Williamsburg, KY 40769$140,000
40 Lawson St, Williamsburg, KY 40769
April Hatfield GSP Homes
$154,900
2200 Croley Bend Rd, Williamsburg, KY 40769
Todd Hyatt Lois Ann Disponett Real Est
$49,000
Lot 94 Lakewood Subdivision, Corbin, KY 40701
Lot 94 Lakewood Subdivision, Corbin, KY 40701$37,000
Lot 66 Lakewood Subdivision, Corbin, KY 40701
Lot 66 Lakewood Subdivision, Corbin, KY 40701$774,900
1057 Kentucky 90, Corbin, KY 40701
Timothy Petro RE/MAX On Main, Inc
$299,900
9999 Gibson Ln, Williamsburg, KY 40769
9999 Gibson Ln, Williamsburg, KY 40769$180,000
1776 Little Wolf Creek Rd, Williamsburg, KY NULL
Misty Lewis CENTURY 21 Advantage Realty
$219,000
8888 Highway 90, Corbin, KY 40701
W Jean Angel Reliance One Realty
$599,000
6270 Ky 1809, Barbourville, KY 40906
Wes Williams Williams Elite Realty
$1,995,000
349 Woodchase Ln, Corbin, KY 40701
349 Woodchase Ln, Corbin, KY 40701$19,500
0 Hemlock Subdivision Rd, Williamsburg, KY 40769
0 Hemlock Subdivision Rd, Williamsburg, KY 40769$80,000
Lot 85 Lakewood Subdivision, Corbin, KY 40701
Lot 85 Lakewood Subdivision, Corbin, KY 40701$37,000
P-3 Lot 48 Twin Ponds Rd, Corbin, KY 40701
P-3 Lot 48 Twin Ponds Rd, Corbin, KY 40701$159,900
201 Union St, Corbin, KY 40701
Tammy Ray-Wyatt CENTURY 21 Advantage Realty
$40,000
9999 Shiner Hill Phase II Lot #37, Williamsburg, KY 40769