$63,000
- Land
- 2 Acres
- $31,500 per Acre
TBD Wilson Rd, Perrin, TX 76086
TBD Wilson Rd, Perrin, TX 76086$63,000
TBD Wilson Rd, Perrin, TX 76086
TBD Wilson Rd, Perrin, TX 76086$2,173,500
220 ac Hwy 281 S Hwy, No City, TX 76486
220 ac Hwy 281 S Hwy, No City, TX 76486$155,000
1036 Goodnight Trail, Perrin, TX 76486
1036 Goodnight Trail, Perrin, TX 76486$133,000
2121 Farm To Market 52, Weatherford, TX 76088
2121 Farm To Market 52, Weatherford, TX 76088$130,000
2071 Farm To Market 52, Weatherford, TX 76088
2071 Farm To Market 52, Weatherford, TX 76088Showing Results 41 - 45, Page 2 of 2