$480,000
- Land
- 31 Acres
- $15,484 per Acre
Tract 1 Farm To Market Road 1954, Wichita Falls, TX 76310
Tract 1 Farm To Market Road 1954, Wichita Falls, TX 76310$480,000
Tract 1 Farm To Market Road 1954, Wichita Falls, TX 76310
Tract 1 Farm To Market Road 1954, Wichita Falls, TX 76310$275,000
4511 Bermuda Ln, Wichita Falls, TX 76308
Katherine McGregor MCGREGOR REAL ESTATE GROUP
$252,500
5454 Carlson St, Wichita Falls, TX 76302
Tyler Methvin DOMAIN REAL ESTATE SERVICES INC
$349,900
153 Kinta Trail, Wichita Falls, TX 76310
Zita Johnston PARAMOUNT REAL ESTATE SERVICES
$174,940
0 Fm 1954 Unit 180806, Wichita Falls, TX 76310
0 Fm 1954 Unit 180806, Wichita Falls, TX 76310$1,766,793
6317 Seymour Rd Unit Pad Site front of t, Wichita Falls, TX 76309
6317 Seymour Rd Unit Pad Site front of t, Wichita Falls, TX 76309$168,000
5219 Jamaica Dr, Wichita Falls, TX 76310
DOUG COMPTON TEAM LEGACY REALTY
$208,950
Wiley Wiley Rd, Wichita Falls, TX 76310
Wiley Wiley Rd, Wichita Falls, TX 76310$139,900
4500 Spanish Trace Unit 3, Wichita Falls, TX 76310
Jenny Bradshaw TEAM LEGACY REALTY
$2,490,000
14003 Fm 1954, Wichita Falls, TX 76310
Clay McCullar McCullar Properties Group LLC
$429,000
5113 Crown Ln, Wichita Falls, TX 76310
AMY HARMON
PIVOT REALTY
(940) 412-6975
$600,000
22200 Fm 2393, Wichita Falls, TX 76310
NENA HERNDON STRATEGIC REALTY
$575,000
154 Praire Way, Wichita Falls, TX 76310
Steve Turner Turner Country, LLC
$159,900
4707 Coronado Ave, Wichita Falls, TX 76310
Richard Key UCRE/MCLEMORE PROPERTIES LLC
$430,000
5425 Barnett Rd, Wichita Falls, TX 76310