Wildwood, FL Homes for Sale
-
-
$449,875
$11K PRICE DROP- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,611 Sq Ft
12371 NE 48th Cir, Oxford, FL 34484
12371 NE 48th Cir, Oxford, FL 34484
Kristen Miller
COLDWELL BANKER VANGUARD LIFESTYLE REALTY
(352) 761-7570
-
$280,000
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 1,929 Sq Ft
5186 NE 122nd Blvd, Oxford, FL 34484
5186 NE 122nd Blvd, Oxford, FL 34484
Cindy Schutte
KELLER WILLIAMS CORNERSTONE RE
(352) 723-5114
-
$529,000
$6K PRICE DROP- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,319 Sq Ft
10144 Lake Miona Way, Oxford, FL 34484
10144 Lake Miona Way, Oxford, FL 34484
Kristen Miller
COLDWELL BANKER VANGUARD LIFESTYLE REALTY
(352) 450-5762
-
$306,650
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,156 Sq Ft
3401 Carrabelle Ct, The Villages, FL 32163
3401 Carrabelle Ct, The Villages, FL 32163
Pamalla Craycraft
RE/MAX PREMIER REALTY
(352) 743-3468
-
$238,500
$37K PRICE DROP- Land
- 4.6 Acres
- $51,848 per Acre
0 County Road 466 Unit MFRG5103859, Oxford, FL 34484
0 County Road 466 Unit MFRG5103859, Oxford, FL 34484 -
$250,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,148 Sq Ft
5946 Sr 471, Bushnell, FL 33513
5946 Sr 471, Bushnell, FL 33513
Julie Townsend
ERA GRIZZARD REAL ESTATE
(352) 329-9030
-
$365,270
New Construction $8K PRICE INCREASE- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,262 Sq Ft
9185 Newmons Place, Wildwood, FL 34785
9185 Newmons Place, Wildwood, FL 34785Scott Himelhoch PULTE REALTY OF WEST FLORIDA LLC
-
$365,990
New Construction- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,380 Sq Ft
Pembroke Plan at Twisted Oaks - Highfield, Wildwood, FL 34785
9008 Wildlight Trail Unit 36453250, Wildwood, FL 34785Park Square Homes Builder -
$319,110
New Construction $3K PRICE INCREASE- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,580 Sq Ft
3027 Windswept Way, Wildwood, FL 34785
3027 Windswept Way, Wildwood, FL 34785Scott Himelhoch PULTE REALTY OF WEST FLORIDA LLC
-
$376,980
New Construction Open Sat 10AM - 6PM $8K PRICE INCREASE- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,203 Sq Ft
9021 Wildlight Trail, Wildwood, FL 34785
9021 Wildlight Trail, Wildwood, FL 34785Scott Himelhoch PULTE REALTY OF WEST FLORIDA LLC
-
$283,990
New Construction- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,525 Sq Ft
Fishtail Plan at Tillman Oaks, Wildwood, FL 34785
8792 County Road 209 St Unit 36782954, Wildwood, FL 34785Holiday Builders Builder -
$365,990
New Construction- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,384 Sq Ft
Hampton II Plan at Twisted Oaks - Highfield, Wildwood, FL 34785
9008 Wildlight Trail Unit 36499449, Wildwood, FL 34785Park Square Homes Builder -
$313,990
New Construction- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,104 Sq Ft
King Plan at Tillman Oaks, Wildwood, FL 34785
8792 County Road 209 St Unit 36782956, Wildwood, FL 34785Holiday Builders Builder -
$296,990
New Construction- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,802 Sq Ft
Queen Plan at Tillman Oaks, Wildwood, FL 34785
8792 County Road 209 St Unit 36782959, Wildwood, FL 34785Holiday Builders Builder -
$315,360
New Construction Open Sat 10AM - 6PM $5K PRICE INCREASE- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,433 Sq Ft
3045 Windswept Way, Wildwood, FL 34785
3045 Windswept Way, Wildwood, FL 34785Scott Himelhoch PULTE REALTY OF WEST FLORIDA LLC
-
$312,570
New Construction $3K PRICE INCREASE- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,580 Sq Ft
3033 Windswept Way, Wildwood, FL 34785
3033 Windswept Way, Wildwood, FL 34785Scott Himelhoch PULTE REALTY OF WEST FLORIDA LLC
-
$313,880
New Construction $3K PRICE INCREASE- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,433 Sq Ft
9147 Newmons Place, Wildwood, FL 34785
9147 Newmons Place, Wildwood, FL 34785Scott Himelhoch PULTE REALTY OF WEST FLORIDA LLC
-
$290,990
New Construction- 3 - 4 Beds
- 2 Baths
- 1,501 Sq Ft
Delight Plan at Twisted Oaks - Highfield, Wildwood, FL 34785
9008 Wildlight Trail Unit 36465245, Wildwood, FL 34785Park Square Homes Builder -
$271,990
New Construction- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,250 Sq Ft
Pindo Plan at Tillman Oaks, Wildwood, FL 34785
8792 County Road 209 St Unit 36782958, Wildwood, FL 34785Holiday Builders Builder -
$609,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,949 Sq Ft
5433 County Road 125, Wildwood, FL 34785
5433 County Road 125, Wildwood, FL 34785Robert John Babilonia PREFERRED REAL ESTATE BROKERS
-
$949,000
$100K PRICE DROP- 3 Beds
- 3 Baths
- 3,407 Sq Ft
5092 NE 81st Blvd, Wildwood, FL 34785
5092 NE 81st Blvd, Wildwood, FL 34785Jennifer Wemert WEMERT GROUP REALTY LLC
-
$302,990
New Construction- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,713 Sq Ft
Spirit Plan at Twisted Oaks - Highfield, Wildwood, FL 34785
9008 Wildlight Trail Unit 36467738, Wildwood, FL 34785Park Square Homes Builder -
$458,990
New Construction- 3 - 4 Beds
- 2 Baths
- 1,966 Sq Ft
Margate II Plan at Twisted Oaks - Highfield, Wildwood, FL 34785
9008 Wildlight Trail Unit 36500980, Wildwood, FL 34785Park Square Homes Builder -
$299,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,281 Sq Ft
5425 Admiral Way Unit 1, Oxford, FL 34484
5425 Admiral Way Unit 1, Oxford, FL 34484Dalia Rooney MARCILLO REAL ESTATE LLC
-
$282,990
New Construction- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,335 Sq Ft
Amaze Plan at Twisted Oaks - Highfield, Wildwood, FL 34785
9008 Wildlight Trail Unit 36472895, Wildwood, FL 34785Park Square Homes Builder -
$1,500,000
- Land
- 19.74 Acres
- $75,988 per Acre
864 W Clarke St, Wildwood, FL 34785
864 W Clarke St, Wildwood, FL 34785 -
$3,000,000
- Land
- 15 Acres
- $200,000 per Acre
2072 County Road 501, Wildwood, FL 34785
2072 County Road 501, Wildwood, FL 34785 -
$12,100,000
- Land
- 358 Acres
- $33,799 per Acre
427 NW 85th Blvd, Wildwood, FL 34785
427 NW 85th Blvd, Wildwood, FL 34785 -
$339,900
New Construction- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,659 Sq Ft
Tupelo Plan at Northern Pines, Wildwood, FL 34785
3597 County Road 222 Unit 40499679, Wildwood, FL 34785Moxie Homes Builder -
$419,900
New Construction- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 2,456 Sq Ft
Willow Plan at Northern Pines, Wildwood, FL 34785
3597 County Road 222 Unit 40499873, Wildwood, FL 34785Moxie Homes Builder -
$460,000
$55K PRICE DROP- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,419 Sq Ft
5039 NE 125th Loop, Oxford, FL 34484
5039 NE 125th Loop, Oxford, FL 34484Mark Cline MARKET CONNECT REALTY LLC
-
$339,000
$34K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,758 Sq Ft
11405 Zimmerman Path, Oxford, FL 34484
11405 Zimmerman Path, Oxford, FL 34484Roy Vaca FLAMINGO REAL ESTATE & MNGMT
-
$340,000
$110K PRICE DROP- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,674 Sq Ft
9731 Pepper Tree Trail, Wildwood, FL 34785
9731 Pepper Tree Trail, Wildwood, FL 34785Nicholas Feinsod MARK SPAIN REAL ESTATE
-
$399,900
Open Thu 11AM - 1PM- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,633 Sq Ft
3725 Sugarberry Ln, The Villages, FL 32163
3725 Sugarberry Ln, The Villages, FL 32163Guy Williams, Jr. RE/MAX PREMIER REALTY
-
$334,900
New Construction $11K PRICE DROP- 4 - 5 Beds
- 3.5 Baths
- 2,587 Sq Ft
Wesley II Plan at Woodland Crossings, Wildwood, FL 34785
8806 Wildflower Ln Unit 39418986, Wildwood, FL 34785Highland Homes Builder -
$349,990
New Construction- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,605 Sq Ft
Hayden Plan at Twisted Oaks, Wildwood, FL 34785
3181 Canopy Oak Blvd Unit 36201860, Wildwood, FL 34785D.R. Horton Builder -