$1,220,000
- Land
- 196 Acres
- $6,224 per Acre
2220 Louisiana Rd, Ottawa, KS 66067
2220 Louisiana Rd, Ottawa, KS 66067$1,220,000
2220 Louisiana Rd, Ottawa, KS 66067
2220 Louisiana Rd, Ottawa, KS 66067$1,140,000
355 Georgia Rd, Williamsburg, KS 66095
355 Georgia Rd, Williamsburg, KS 66095$88,500
1660 Idaho Rd, Williamsburg, KS 66095
1660 Idaho Rd, Williamsburg, KS 66095$495,000
1475 Jackson Rd, Williamsburg, KS 66095
Sharon Hubbard RE/MAX Connections
$178,000
783B Old Us 50 Rd, Williamsburg, KS 66095
783B Old Us 50 Rd, Williamsburg, KS 66095$99,500
200 E 2nd St, Pomona, KS 66076
Leah Hamilton Crown Realty
$129,950
1460 Jackson Rd, Williamsburg, KS 66095
1460 Jackson Rd, Williamsburg, KS 66095$164,000
783A Old Us 50 Rd, Williamsburg, KS 66095
783A Old Us 50 Rd, Williamsburg, KS 66095$55,000
17 Wheatland Dr, Ottawa, KS 66067
17 Wheatland Dr, Ottawa, KS 66067$99,750
136 Haskell Rd, Quenemo, KS 66528
136 Haskell Rd, Quenemo, KS 66528