$255,200
2805 12th Ave NW, Willmar, MN 56201
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,666 Sq Ft
- Built 1975
Last Sold Summary
- $153/SF
- 9 Days On Market
Current Estimated Value $259,979
Last Listing Agent Jodi Severson Central MN Realty LLC
2805 12th Ave NW, Willmar, MN 56201$255,200
2805 12th Ave NW, Willmar, MN 56201
Last Sold Summary
Current Estimated Value $259,979
Last Listing Agent Jodi Severson Central MN Realty LLC
2805 12th Ave NW, Willmar, MN 56201$372,000
2208 23rd St SW, Willmar, MN 56201
Last Sold Summary
Current Estimated Value $356,721
Last Listing Agent Ben Hooper Compass
2208 23rd St SW, Willmar, MN 56201$375,000
508 24th St SE, Willmar, MN 56201
Last Sold Summary
Current Estimated Value $371,590
Last Listing Agent Matthew Turek RE/MAX Advantage Plus
508 24th St SE, Willmar, MN 56201$130,000
1000 Olaf Ave NW, Willmar, MN 56201
Last Sold Summary
Current Estimated Value $125,466
Last Listing Agent Ben Hooper Compass
1000 Olaf Ave NW, Willmar, MN 56201$315,000
2804 14th Ave NW, Willmar, MN 56201
Last Sold Summary
Current Estimated Value $330,885
Last Listing Agent Laura Smude North Star Pro Realty LLC
2804 14th Ave NW, Willmar, MN 56201$230,000
2021 6th St SW, Willmar, MN 56201
Last Sold Summary
Current Estimated Value $225,822
Last Listing Agent Zachary Savageau RE/MAX Advantage Plus
2021 6th St SW, Willmar, MN 56201$400,000
2851 120th Ave SW, Willmar, MN 56201
Last Sold Summary
Current Estimated Value $400,124
Last Listing Agent Lisa Mord All-Star Realty, Inc.
2851 120th Ave SW, Willmar, MN 56201$244,600
2506 9th St SW, Willmar, MN 56201
Last Sold Summary
Current Estimated Value $249,662