$239,900 Sold Apr 27, 2026
601 Ridge Rd Unit 202, Wilmette, IL 60091
- 1 Bed
- 1 Bath
- 900 Sq Ft
- Built 1969
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $267/SF
- 49 Days On Market
Current Estimated Value $243,908
Last Listing Agent Rich Aronson Compass
601 Ridge Rd Unit 202, Wilmette, IL 60091