$870,200 Sold May 20, 2025
1S341 Cantigny Dr, Winfield, IL 60190
- 4 Beds
- 5 Baths
- 2,736 Sq Ft
- Built 1987
Last Sold Summary
- 2% Above List Price
- $318/SF
- 5 Days On Market
Current Estimated Value $857,331
Last Listing Agent Holley Kedzior Compass
1S341 Cantigny Dr, Winfield, IL 60190