$695,000
- Land
- 1.38 Acres
- $503,623 per Acre
1350 Sarana Ave, West Chicago, IL 60185
1350 Sarana Ave, West Chicago, IL 60185$695,000
1350 Sarana Ave, West Chicago, IL 60185
1350 Sarana Ave, West Chicago, IL 60185$89,900
264 Augusta Ave, West Chicago, IL 60185
264 Augusta Ave, West Chicago, IL 60185$320,000
434 E Washington St, West Chicago, IL 60185
Joe Cirafici Cirafici Real Estate
$329,000
0N061 Coniston Ct Unit 605, Winfield, IL 60190
Vanessa Carlson Illinois Discount Realty
$655,000
S639 Prince Crossing Rd, West Chicago, IL 60185
Matthew Bowser Compass
$780,000
0S775 Madison St, Winfield, IL 60190
Jenna Harrolle Hometown Realty Group
$995,000
29W101 Morris Ct, Warrenville, IL 60555
Patty Vlach EPV Realty, Inc.
$1,100,000
S492 Rebecca Ln, Winfield, IL 60190
John Guilfoyle HomeSmart Realty Group
$1,189,900
28W185 Lot 1 Geneva Rd, West Chicago, IL 60185
Lance Kammes RE/MAX Suburban
$700,000
28W521 Purnell Rd, West Chicago, IL 60185
Mimi Luna Coldwell Banker Realty
$699,999
2S590 Seraph Holmes Ct, Warrenville, IL 60555
Patty Vlach EPV Realty, Inc.
$925,000
28W300 Flanders Ln, Winfield, IL 60190
Robert Bakas Keller Williams Premiere Properties
$655,000
S639 Prince Crossing Rd, West Chicago, IL 60185
Jim Czeszewski Compass
$380,000
128 E Blair St, West Chicago, IL 60185
Ruta Baran @properties Christie's International Real Estate
$139,900
247 N Neltnor Blvd Unit H1C, West Chicago, IL 60185
Pedro Porcayo Porcayo & Associates Realty
$384,900
678 Ray Ave, West Chicago, IL 60185
Day Pol Century 21 Circle - Aurora
$25,000