$1,100,000
- Land
- 52.52 Acres
- $20,944 per Acre
3705 High St, Winter Haven, FL 33881
3705 High St, Winter Haven, FL 33881$1,100,000
3705 High St, Winter Haven, FL 33881
3705 High St, Winter Haven, FL 33881$80,000
0 Martin Luther King Blvd NE, Winter Haven, FL 33881
0 Martin Luther King Blvd NE, Winter Haven, FL 33881$449,000 New Construction
306 Avenue P NW, Winter Haven, FL 33881
Amalia Lucena TRUE FLORIDA REALTY LLC
$103,900
1765 Glen Abby Ln Unit 738, Winter Haven, FL 33881
Deb Bartholomew Sunset Home Sales
$195,000
1039 Medinah Dr, Winter Haven, FL 33884
Robert webb JOHN WEBB INC
$280,000
111 Las Flores, Winter Haven, FL 33884
Melissa Witter KELLER WILLIAMS REALTY SMART 1
$585,000 Open Sun 1PM - 4PM
6261 Pinehurst Loop, Winter Haven, FL 33884
Anita Lowe LOCKHART & ASSOCIATES INC
$309,000 Open Sat 11PM - 2PM
1799 Carnostie Rd, Winter Haven, FL 33884
Twanna Dewdney
LA ROSA REALTY PRESTIGE
(863) 624-3914
$290,000
555 Lucerne Blvd, Winter Haven, FL 33881
Laura Medina Ruiz RE/MAX HERITAGE PROFESSIONALS
$403,900 New Construction
1790 White Elephant Loop, Winter Haven, FL 33884
Gayle Van Wagenen LGI REALTY- FLORIDA, LLC
$293,990 New Construction
3316 White Indigo Rd, Winter Haven, FL 33884
Paul King DR HORTON REALTY OF CENTRAL FLORIDA LLC
$69,900
8 Captain Kidd Ln SW, Winter Haven, FL 33880
Glenn Fogg
FOGG MOBILE HOME SALES LLC
(863) 485-6496
$315,000
221 Golf Aire Blvd, Winter Haven, FL 33884
Jenni Thompson KELLER WILLIAMS REALTY SMART
$224,500
427 Avenue E SE, Winter Haven, FL 33880
Joni Reiter COLDWELL BANKER REALTY