$204,900
- Land
- 9.18 Acres
- $22,320 per Acre
6800 #8 Sunny Point Rd, Egg Harbor, WI 54209
6800 #8 Sunny Point Rd, Egg Harbor, WI 54209$204,900
6800 #8 Sunny Point Rd, Egg Harbor, WI 54209
6800 #8 Sunny Point Rd, Egg Harbor, WI 54209$65,000
000 8th Ave, Wisconsin Dells, WI 53965
000 8th Ave, Wisconsin Dells, WI 53965$249,900
236 W South Park Ave, Oshkosh, WI 54902
Chris Schultz
Keller Williams Fox Cities
(920) 795-7521
$179,000
Lot 7 Bay Shore Heights Cir, Sevastopol, WI 54235
Lot 7 Bay Shore Heights Cir, Sevastopol, WI 54235$69,900
N3525 Trieloff Rd Unit 11, Fort Atkinson, WI 53538
Melanie Becker
First Weber Inc
(920) 717-4760
$194,900
9942 E Fire Tower Rd, Lake Nebagamon, WI 54849
Mike Raivala
RE/MAX Results
(715) 665-6797
$175,000
402 Steele St, Algoma, WI 54201
Eric Dean
JC Realtors
(920) 610-3857
$215,000
1046 S Lutz St, Shawano, WI 54166
Abbi Lonick
Berkshire Hathaway HS Lakes & Land Real Estate
(715) 494-4712
$230,000
Lt1 Cedar St, Lake Geneva, WI 53147
Lt1 Cedar St, Lake Geneva, WI 53147$199,000
N4142 Pine St Unit 4, Brodhead, WI 53520
Nate Lancaster
EXP Realty, LLC
(608) 593-5317
$69,900
50011 Old Gays Rd, Gays Mills, WI 54631
50011 Old Gays Rd, Gays Mills, WI 54631$215,000
1 E Grand Ave Unit 1-2, Chippewa Falls, WI 54729
Amber Linhart
CB Brenizer/Chippewa
(534) 794-1725
$151,900
W5888 County Road H, Wild Rose, WI 54984
Linda Laitinen
Dare To Dream Team Real Broker LLC
(920) 943-8860
$199,900
Lot 10 Voyageur Rd, Cornucopia, WI 54827
Lot 10 Voyageur Rd, Cornucopia, WI 54827$177,500
8665 W Bass Lake Rd, Union, WI 54830