$63,400
- Land
- 2 Acres
- $31,700 per Acre
XXX Lot 1& 2 Clam Lake Dr, Siren, WI 54872
XXX Lot 1& 2 Clam Lake Dr, Siren, WI 54872$63,400
XXX Lot 1& 2 Clam Lake Dr, Siren, WI 54872
XXX Lot 1& 2 Clam Lake Dr, Siren, WI 54872$125,000
7581 S Marsik Rd, Lake Nebagamon, WI 54849
7581 S Marsik Rd, Lake Nebagamon, WI 54849$149,000
Lot 8 Crane Ln, Round Lake, WI 54843
Lot 8 Crane Ln, Round Lake, WI 54843$184,900
624 Sandy Beach Ct, Warrens, WI 54666
Jeremy Reichhoff EXP Realty, LLC
$675,000
N8334 Bay Park Rd, Trego, WI 54888
Kyle Pierce Re/Max 4 Seasons, LLC
$150,000
3008 E Long Lake Rd, Danbury, WI 54830
Danielle VanBuskirk Masterjohn/Spooner
$84,900
0000 Cara Ln, Medford, WI 54451
0000 Cara Ln, Medford, WI 54451$174,000
640 N Trcka Ln, Exeland, WI 54835
Bradi Cody Northern Chase Real Estate
$59,900
2626 7 1 4 Ave Unit 5, Chetek, WI 54728
John Flor Keller Williams Realty Diversified~Chetek
$59,900
9075 W Wood Duck Ln, Minong, WI 54859
9075 W Wood Duck Ln, Minong, WI 54859$184,900
614 Sandy Beach Ct, Warrens, WI 54666
Jeremy Reichhoff EXP Realty, LLC
$44,900
Lot 8 French Rd Unit 8, Beecher, WI 54156
Lot 8 French Rd Unit 8, Beecher, WI 54156$219,000
316 Wennenberg Shore Dr, Shell Lake, WI 54871
Jill McNamee Realty ONE Group Simplified
$567,560
00 County Road J Rd, Princeton, WI 54968
00 County Road J Rd, Princeton, WI 54968$799,000
N7891 Hilly Ln, Spooner, WI 54801
Donnie Marker Dane Arthur Real Estate Agency
$899,000
6874 N Victory Heights Cir, Stone Lake, WI 54876
Gary Nathan Woodland Developments & Realty
$105,000
Off Johnson Ln Unit Back Lot, Winchester, WI 54557