$325,000
- Land
- 4.38 Acres
- $74,201 per Acre
Lt2 Kaehlers Mill Rd, Cedarburg, WI 53012
Lt2 Kaehlers Mill Rd, Cedarburg, WI 53012$325,000
Lt2 Kaehlers Mill Rd, Cedarburg, WI 53012
Lt2 Kaehlers Mill Rd, Cedarburg, WI 53012$589,900
2531 N Murray Ave, Milwaukee, WI 53211
Dui White Shorewest Realtors, Inc.
$659,900
6625 Boulder Ln, Middleton, WI 53562
Preston Sigmon Assist 2 Sell Homes 4 You Realty
$56,000
Lt22 Plateau Dr, Rhine, WI 53020
Lt22 Plateau Dr, Rhine, WI 53020$220,000
934 N 29th St, Milwaukee, WI 53208
Katie Murphy Shorewest Realtors - South Metro
$159,000
6622 Linnet Ln, Middleton, WI 53562
6622 Linnet Ln, Middleton, WI 53562$1,300,000
1223 New York Ave, Sheboygan, WI 53081
Jennifer Moenssen Keller Williams Empower
$549,900
585 3rd St S, Wisconsin Rapids, WI 54494
Cade Covi KELLER WILLIAMS STEVENS POINT
$139,900
Lot 23 Kings Lynn Rd, Stoughton, WI 53589
Lot 23 Kings Lynn Rd, Stoughton, WI 53589$189,900
530 Morris Ave, Green Bay, WI 54304
Tyler Hermes PhD Homes and Realty
$5,000,000
W2658 Wisconsin 33, La Crosse, WI 54601
Ben Bockenhauer Gerrard-Hoeschler, REALTORS
$339,900
1675 Reigle Dr Unit 1, Kewaskum, WI 53040
Jo Sadownikow The Valor Company, LLC
$140,000
2628 W Auer Ave Unit 2630, Milwaukee, WI 53206
Jeanne Van Oss Century 21 Benefit Realty
$125,000
908 Mound St, Baraboo, WI 53913
Austin Blacker First Weber Inc
$132,000
Lot 31 Kriedeman Dr, Stoughton, WI 53589
Lot 31 Kriedeman Dr, Stoughton, WI 53589$285,000
1000 Macarthur Ave, Ashland, WI 54806
A Giselle Smith eXp Realty, LLC- WI
$359,900
1601 Wildlife Dr Unit 3, Kewaskum, WI 53040