$1,713,000
- Land
- 5.72 Acres
- $299,476 per Acre
5.72ac Gateway Dr, Baraboo, WI 53913
5.72ac Gateway Dr, Baraboo, WI 53913$1,713,000
5.72ac Gateway Dr, Baraboo, WI 53913
5.72ac Gateway Dr, Baraboo, WI 53913$1,700,000
30731 Cedar Dr, Burlington, WI 53105
Joe Busch Bear Realty Of Burlington
$1,700,000
7269 Greening Bluff Unit 19, Egg Harbor, WI 54209
Diane Taillon Arbor Crowne Properties
$1,700,000
W9160 Deer Rd, Cascade, WI 53011
The Collaboration Group* Compass RE WI-Northshore
$1,700,000
Lt0 US Highway 41, Sturtevant, WI 53177
Lt0 US Highway 41, Sturtevant, WI 53177$1,700,000
104 AC +/- County Hwy N, Monroe, WI 53566
104 AC +/- County Hwy N, Monroe, WI 53566$1,700,000
26 acres Xanadu Rd, Wisconsin Dells, WI 53965
26 acres Xanadu Rd, Wisconsin Dells, WI 53965$1,700,000
Lt3 144th Ave, Bristol, WI 53104
Lt3 144th Ave, Bristol, WI 53104$1,700,000
94 W Rhine St, Elkhart Lake, WI 53020
94 W Rhine St, Elkhart Lake, WI 53020$1,700,000
W4895 Big Bay Rd, Necedah, WI 54646
Mike Coke EXP Realty, LLC
$1,700,000
Lots 1, 2 & 5 State Highway 13, Wisconsin Dells, WI 53965
Lots 1, 2 & 5 State Highway 13, Wisconsin Dells, WI 53965$1,700,000 New Construction
2357 Simply Living Ln, Hudson, WI 54016
Kelly Johnson Divine Real Estate Group
$1,699,900
5810 & 5809 Stone Lake Rd N Rd, Manitowish Waters, WI 54545
Adam Bruckner Collective Real Estate Group
$1,699,900
5810 Stone Lake Ln, Manitowish Waters, WI 54545
ADAM BRUCKNER COLLECTIVE REAL ESTATE GROUP
$1,699,900
1565 State Hwy 71, Sparta, WI 54656
Coltyn Bettis United Country - Midwest Lifestyle Properties